A 9-10-esek közötti kerületi focin csapatunk a 2. helyezést érte el: 
Abraham Márton, Yeomans Patrik, Lekli Lénárd, Németh Milan, Lázár Péter, Gonczol Gergő, Balázs Benedek
 
Éljen az ifjúság, éljen a jövő!
Nagy-nagy gratula mindenkinek!
 
Testnevelők
A dobogósok a következők:
 
1. helyezett a 10.a és a 11.e holtversenyben 
2. helyezett a 9.a
3. helyezett a 9.c
 
Gratulálunk a győzteseknek!

Lauter Viktor 10. c. osztályos tanuló megnyerte a judó Diákolimpiát 66 kg-os súlycsoportban!!!!!!

Nagyon büszkék vagyunk!

Testnevelők

Az idei évben felkértek minket, hogy a tankerületi iskoláknak szervezzünk B33-as kosárlabda fordulót, melyet elfogadva tíz I-II-XII. kerületi intézménnyel karöltve mértük össze tudásunkat.
Összességében egy nagyon sikeres tankerületi B33-as kosárlabda tornán vagyunk túl, ahol köszönjük szépen a hatalmas szurkolást és támogatást.
 
Az alábbi eredmények születtek:
 
IV.kcs. lány csapatunk I. helyen végezve megnyerte a tankerületi b33 kosárlabdát.
A csapat tagjai:
Vértes Vanda(7a),
Szíj- Krisánszky Zoé(7b),  
Jenes Júlia (8a), 
Kalmár Fanni(8a)
, majd kiegészűlve másnap Tóth Petrával (8a)   a hazai rendezésű megmérettetésen V. kcs.-ban az előkelő II. helyet szerezték meg a két-három évvel idősebbekkel szemben.
 
IV. kcs. fiú csapatunk I. helyen végezve a csoportban egy sajnálatos sérülés miatt nem tudta folytatni a legjobb négy között, így IV. helyen zártak.
A csapat tagjai:
Óvádi Domonkos(7a),
Kerek Olivér(7a),
Lugosi Dávid(8a)
 
Az V. kcs. fiúban két csapattal tudtunk indulni a hazai rendezésű fordulón melyen a
Gerhart Máté(9nye)
Kopcsányi Máté (9nyf)
Manninger Barnabás (9nyf)
Szabó Bálint (9nyf)
csapat III. helyen végzett,
 és a
Dzsaja Kornél (9c)
Endrédi Dávid (10c)
Hoffman Máté (11c)
pedig az V. helyet érték el.
 
A VI. kcs. lány csapatunk I. helyen végezve nyertek.
A csapat tagjai:
Varga Petra (10c)
Domán Maya (10e)
Édes Emese (11d)
Tóth Boglárka (11d)
 
A VI. kcs. fiú csapatunk hosszabbításos küzdelemben a III. helyet szerezte meg.
A csapat tagjai:
Kiss-Leizer Ákos (11c)
Müller Áron (11c)
Szokolai Gergely (11d)
Haraszti Benjamin (11b)
 
Gratulálunk mindenki nevében!
 
Takács Gergely tanárúr

Iskolánk tanulója, Botos Fanni Míra (11.c) testépítés/fitness sportágban nagyszerű, kimagasló eredményeket ért el országos és nemzetközi szinten is az utóbbi hetekben, amelyre nagyon büszkék vagyunk!
Április 30-án PCA Bikini junior kategóriában 1.helyezést ért el.
Május 07-én WABBA Herkules Olimpia Miss Modell junior kategóriában 1.helyen és Miss Modell felnőtt kategóriában szintén 1.helyen végzett. Ezen kívül ezen a versenyen az abszolút bajnok választásnál is diadalmaskodott és elnyerte a profi kártyát sportágában.
Ezek után sem állt meg Fanni a remek eredmények beszerzésével és május 15-én Angliában megrendezett PCA világbajnokságon Coventry bikini junior kategóriában első helyezést ért el.
Fanni mindösszesen két éve kezdett foglalkozni ezzel a sporttal, így külön dicséretes ilyen rövid időn belül ilyen magas eredmények elérése.
Kívánunk Fanninak sok sikert a továbbiakban is, csak így tovább!

A Testnevelési Munkaközösség nevében:
Lukács Krisztina

2022. május 3-án rendezték az ATLÉTIKA Diákolimpia IV. korcsoportos Budapesti Döntőjét.
Kaprinay - Veleczki Virág 7.A osztályos tanuló két bronzérmet is szerzett:
- súlylökésben 3.
- kislabda hajításban 3. helyezést ért el.
Veleczki Viktória
img_20220503_233701
A kerületi diákolimpián vettünk részt, ahol az előkelő 3.helyezést értük el.
A csapat tagjai:
Galántai Márk 
Gonda Márk 
Ábrahám Márton
Yeomans Patrik
Lekli Lénárd 
Ludchen Dániel
Lázár Péter
Rémai Krisztián 
Takács Gergő tanárúr